Voor kinderen
wo 29 jul 2026
Het Koninklijk Concertgebouworkest presenteert samen met Uitgeverij Rubinstein het vijfde deel van de reeks voorleesboekjes over Daantje Dirigentje.

Het orkest van Daantje Dirigentje gaat optreden in Japan. Maar de vleugel durft niet te vliegen! Hoe moet dat nou? Dankzij de andere instrumenten en Daantje komt het gelukkig helemaal goed. Daantje Dirigentje en een vleugel met vliegangst ligt nu in de boekwinkels.
In dezelfde reeks verschenen al voorleesboeken over een viool, een hoorn, een fluit en een pauk. Alle boekjes zijn geschreven door Erik van Os en Elle van Lieshout, en geïllustreerd door Emanuel Wiemans. Achterin zit een QR-code om na het voorlezen te kunnen luisteren naar betoverende slaapliedjes van over de hele wereld door musici van het Concertgebouworkest.
Maak je kind op rustgevende, ontspannen wijze vertrouwd met klassieke muziek. Ontdek de hele reeks bij Uitgeverij Rubinstein of informeer bij je lokale boekwinkel.