Alumni

Seizoen 2019/2020

academisten 2019/2020
academisten 2019/2020 (foto: Renske Vrolijk)
  • Marlene Dijkstra, viool - Nederland
  • Stefano Farulli, viool - Italië
  • Igor Pollet, viool - Frankrijk
  • Olatz Ruiz de Gordejuela Aguirre, viool - Spanje
  • Olfje van der Klein, altviool - Nederland
  • Fabrizio Scilla, cello - Italië
  • Marta Fossas Mallorqui, contrabas - Spanje
  • Fiorenzo Ritorto, hoorn - Italië
  • Alberto Rodríguez Rodríguez, slagwerk - Spanje

Seizoen 2018/2019

academisten 2018/2019 (foto: Renske Vrolijk)
academisten 2018/2019 (foto: Renske Vrolijk)
  • Coraline Groen, viool - Nederland
  • Remus Rîmbu, viool  - Roemenië
  • Isobel Warmelink, viool - Nederland
  • Anna Maria Wünsch, altviool - Duitsland
  • Victoria Constien, cello  - Duitsland
  • Lucía Mateo Calvo, contrabas - Spanje
  • Annemiek de Bruin, klarinet - Nederland
  • Lauriane Chenais, harp - Frankrijk

Seizoen 2017/2018

Academisten 2017/2018
Academisten 2017/2018 (foto: Milagro Elstak)
  • Caspar Horsch, viool - Nederland
  • Ana Nedobora Ivanova, viool - Spanje
  • Elisa Karen Tavenier, altviool - Nederland
  • Clément Peigné, cello - Frankrijk
  • José Moreira, contrabas - Portugal
  • Pedro Freire, trompet - Portugal
  • Daniel Quiles Cascant, trombone - Spanje 

Seizoen 2016/2017

  • Koen Stapert, viool - Nederland
  • Elise Besemer, viool - Nederland
  • Oriane Pocard-Kieny, altviool - Frankrijk
  • Klara Wincor, cello - Oostenrijk
  • Felix Lashmar, contrabas - Verenigd Koninkrijk
  • Liselotte Schricke, fluit - Frankrijk
  • Carlos Ferreira, klarinet - Portugal

Seizoen 2015/2016

  • Lilit Poghosyan, viool - Spanje
  • Alexa Farré Brandkamp, viool - Duitsland
  • Sofie van der Schalie, altviool - Nederland
  • Boris Nedialkov, cello - Bulgarije
  • Benjamin Ziai, contrabas - Frankrijk
  • Joséphine Olech, fluit - Frankrijk
  • Martijn Appelo, hoorn - Nederland 

Seizoen 2014/2015

  • Michael Schmid, viool - Duitsland
  • Alice Weber, altviool - Duitsland
  • Laure Le Dantec, cello - Frankrijk
  • Marco Behtash, contrabas - Italië/Verenigde Staten
  • Marc Aixa Siurana, slagwerk - Spanje

Seizoen 2013/2014

  • Saskia Otto, viool - Nederland
  • Anne Weber, viool - Duitsland
  • Anna Magdalena den Herder, altviool - Nederland
  • Nuala McKenna, cello - Duitsland
  • Niamh McKenna, fluit - Duitsland
  • Cristian Palau Tena, hoorn - Spanje

 Seizoen 2012/2013

  • Louise Salmona, viool - Frankrijk
  • Santa Vižine, altviool - Letland
  • Honorine Schaeffer, cello - Frankrijk
  • Servaas Jessen, contrabas - Nederland
  • Kathrin Lösch, fluit - Oostenrijk
  • Bastien Nouri, hobo - Frankrijk
  • Renée Knigge, fagot - Nederland

 Seizoen 2011/2012

  • Elena Emelianova, viool - Nederland
  • Yaha Lee, viool - Frankrijk
  • Louise De Ricaud, cello - Frankrijk
  • Wouter Swinkels, contrabas - Nederland

Seizoen 2010/2011

  • Judith van Driel, viool - Nederland
  • Louis Rodde, cello - Frankrijk
  • Julie Moulin, fluit - Frankrijk

Seizoen 2009/2010 en 2010/2011

  • Arthur Ornée, viool - Nederland
  • Valentina Bernardone, viool - Italië
  • Lonneke van Straalen, viool - Nederland
  • Maaike-Merel van Baarzel, altviool - Nederland

Seizoen 2009/2010

  • David Edmonds, cello - Verenigd Koninkrijk

Seizoen 2008/2009 en 2009/2010

  • Ramon Lormans, slagwerk - Nederland

 Seizoen 2008/2009

  • Violaine Delmas, viool - Frankrijk
  • Joanna Westers, viool - Nederland
  • Judith Wijzenbeek, altviool - Nederland
  • Elisabeth Wiklander, cello - Zweden

Seizoen 2007/2008

  • Atie Aarts, cello - Nederland
  • Ian van den Berk, viool - Nederland
  • Frank Braafhart, trompet - Nederland
  • Martina Forni, altviool - Italië
  • Mintje van Lier, viool - Nederland
  • José Obrégon, cello - Spanje
  • Ilka van der Plas, viool - Nederland
  • Gerda Tuinstra, slagwerk - Nederland
  • Leonie Wolters, fluit - Nederland

 Seizoen 2006/2007

  • Marta Hernando, viool - Spanje
  • Sanne Hunfeld, viool - Nederland
  • Pieter Hunfeld, hoorn - Nederland
  • Adeline Salles, fluit - Frankrijk

Seizoen 2005/2006

  • Nadia Wijzenbeek, viool - Nederland
  • Maartje-Maria den Herder, cello - Nederland
  • Diet Tilanus, viool - Nederland

Seizoen 2004/2005

  • Marianna Racz, viool - Hongarije
  • Laura van der Stoep, altviool - Nederland
  • Clemens van der Feen, contrabas - Nederland 

Seizoen 2003/2004

  • Justyna Briefjes, viool - Nederland
  • Saskia Plagge, cello - Nederland

 Seizoen 2002/2003

  • Tom van Lent, cello - Nederland
  • Benjamin Scherer Quesada, viool - Duitsland